بیت‌کوین برای اولین بار به ارزش باورنکردنی 10000 دلار رسید
بیت‌کوین برای اولین بار به ارزش باورنکردنی ۱۰۰۰۰ دلار رسید
آذر ۱۲, ۱۳۹۶
معرفی مطالبی که به صورت غیر قانونی کپی میشوند
معرفی مطالبی که به صورت غیر قانونی کپی میشوند
آذر ۱۶, ۱۳۹۶

مسدود کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم

مسدود کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم

مسدود کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم

 

مراحل مسدود سازی یک وب‎سایت در کروم:

برای مسدود کردن یک وب‎سایت در کروم روش‎های گوناگونی وجود دارد. یکی از ساده‎ترين روش‎ها برای انجام این کار استفاده از یک افزونه است. افزونه‎های مختلفی برای مسدود کردن وب‎سایت‎ها طراحی شده است که با یک جستجوی ساده می‎توانید آنها را پیدا کنید. روش دیگر استفاده از تنظیمات کروم برای مسدود سازی دستی وب‎سایت‎ها است.

۱٫ با استفاده از آیکون معروف سه نقطه به منوی مرورگر کروم وارد شوید. در این منو گزینه Settings و بعد از آن Advanced Settings را انتخاب کنید.

۲٫ در بخش Advanced Settings و زیر قسمت Network روی دکمه Change Proxy Settings کلیک کنید تا پنجره Internet Properties ویندوز باز شود.

۳٫ تب Privacy  را انتخاب کنید و بعد روی دکمه Sites موجود در این تب کلیک کنید. در این بخش شما می‎توانید به راحتی آدرس هر سایتی که مایل به مسدود کردن آن هستید را اضافه کنید. URL سایت مورد نظر خود را وارد کرده و بعد روی دکمه Block کلیک کنید و در انتها دکمه ok را انتخاب کنید. حالا مرورگر کروم را یک بار ببندید و دوباره آن را باز کنید تا این تنظیمات اعمال شود.

۴٫ مرحله بالا را برای اضافه کردن سایر وب‎سایت‎های مورد نظر خود تکرار کنید تا این سایت‎ها دیگر در مرورگر کروم شما نمایش داده نشوند.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *