10 زبانی که برنامه‌نویسان علاقه دارند و 15 زبانی که بیزارند
۱۰ زبانی که برنامه‌نویسان علاقه دارند و ۱۵ زبانی که بیزارند
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
هزینه تولید آیفون 10 فقط 357.5 دلار
هزینه تولید آیفون ۱۰ فقط ۳۵۷٫۵ دلار
آبان ۱۷, ۱۳۹۶

این سایت عکس‌های بی‌کیفیت را شفاف می‌کند

این سایت عکس‌های بی‌کیفیت را شفاف می‌کند

این سایت عکس‌های بی‌کیفیت را شفاف می‌کند

این سایت عکس‌های بی‌کیفیت را شفاف می‌کند

 

 

سایت/سرویس Let’s Enhance با بهره‌گیری از هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تصاویر مات و مبهمی که در اختیار دارید را شفاف کنید. به عبارت دقیق‌تر ورودی این سایت تصاویری با تفکیک‌پذیری کم بوده و خروجی آن عکس‌هایی با تفکیک‌پذیری بالا است.

رویکردی که در نهایت یک عکس بزرگ‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهد. این‌کار به لطف شبکه‌های عمیق  عصبی انجام می‌شود که پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها را برای شارپ‌تر کردن و واقعی‌تر کردن تصویر‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند. این سرویس در مقایسه با ابزارهای ویرایش عکس همچون فوتوشاپ و upscaling یک مزیت بزرگ دارد.

در ابزارهای یاد شده  شما باید مهارت‌های لازم در زمینه ویرایش تصاویر را در اختیار داشته باشید تا خروجی کار ایده‌آل به نظر برسد، اما در سایت یاد شده بدون آن‌که به دانش فنی خاصی نیاز داشته باشید این‌کار را تنها از طریق یک کلیک انجام می‌دهید. برای آن‌که بتوانید از این سرویس رایگان استفاده کنید ابتدا باید یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید و در ادامه عکس‌هایی که با دوربین‌های قدیمی گرفته‌اید را در آن وارد کرده و عکس‌های با کیفیت را دریافت کنید. سایت فوق به این شکل کار می‌کند که در گام اول کاربر عکس خود را در آن آپلود می‌کند. در ادامه الگوریتم یادگیری عمیق عکس را پردازش کرده و در ادامه خلاء‌های پیکسلی موجود در تصویر را با استفاده از داده‌های بانک‌اطلاعاتی خود پر کرده و به این شکل کیفیت تصاویر را افزایش می‌دهد. این سایت مدعی شده است که می‌تواند تا ۴ برابر کیفیت تصاویر را بهبود بخشیده و جزییات از دست رفته در تصاویر را به شکل طبیعی به تصاویر بازگرداند.

برای ویرایش تصاویر خود با استفاده از این سرویس به سایت https://letsenhance.io/ مراجعه کنید.

.

.

.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *