تنظیمات حریم شخصی در مرورگر سافاری
تنظیمات حریم شخصی در مرورگر سافاری
دی ۴, ۱۳۹۶
بهترین نرم افزارهای مدیریت دانلود
بهترین نرم افزارهای مدیریت دانلود
دی ۹, ۱۳۹۶

اشتراک گذاری مخاطبین در تلگرام

اشتراک گذاری مخاطبین در تلگرام

اشتراک گذاری مخاطبین در تلگرام

اشتراک گذاری مخاطبین در تلگرام

 

اشتراک گذاری مخاطبین ذخیره شده در گوشی

تصور کنید دوست شما که آقای A نام دارد از طریق تلگرام شماره مخاطبی را درخواست کرده که آن را در لیست مخاطبین گوشی (Contacts) خود ذخیره دارید. تصور کنید مخاطب درخواستی که باید شماره او اشتراک گذاری شود B نام دارد. در این شرایط به منظور ارسال شماره مخاطب B برای دوستتان (A) کافیست مراحل زیر را طی کنید:

برنامه تلگرام را اجرا و وارد پنجره گفتگوی خود با مخاطب A (دوستی که از شما درخواست ارسال شماره تماس کرده) شوید. آیکون ارسال فایل را از گوشه سمت راست و پایین صفحه انتخاب کنید.

گزینه Contacts را انتخاب کنید. این گزینه با نماد یک آدمک نشان داده شده است. مخاطب B یا همان مخاطبی که تمایل دارید شماره او برای دوستتان ارسال شود را از لیست انتخاب کنید.

مشاهده خواهید کرد که شماره تماس مخاطب انتخاب شده برای دوستتان ارسال می‌شود. به همین سادگی می‌توانید نسبت به اشتراک گذاری مخاطبین در تلگرام اقدام کنید. اما علاوه بر این روش، تلگرام امکان اشتراک گذاری مخاطبی تلگرامی را هم فراهم کرده است که در بخش بعد به آموزش آن می‌پردازیم.

اشتراک گذاری مخاطبین خود تلگرام

اما حال تصور کنید که دوست شما یا همان شخصیت A از شما درخواست کرده شماره مخاطبی را برای او ارسال کنید که در تلگرام عضو بوده و پنجره چت با او دسترسی دارید. تصور کنید مخاطبی که قرار است شماره او برای دوستتان ارسال شود B نام دارد. در این شرایط کافیست به شرح زیر عمل کنید:

تلگرام را اجرا و به پنجره گفتگوی خود با مخاطب B بروید. اگر پنجره گفتگوی او با شما فعال نیست، کافیست که به منوی اصلی تلگرام مراجعه کرده، گزینه Contacts را انتخاب و از لیست مخاطب مورد نظرتان را انتخاب نمایید تا پنجره گفتگوی او نمایش داده شود. حالا نام مخاطب را از بالای صفحه انتخاب کنید

مشاهده خواهید کرد که به منوی اطلاعات آن مخاطب هدایت می‌شوید. آیکون سه نقطه گوشه سمت راست و بالای صفحه را انتخاب کنید. گزینه Share را انتخاب نمایید.

حالا پنجره گفتگوی خود با مخاطب A یا همان دوستی که از شما خواسته بود شماره مخاطب B برای او ارسال شود را انتخاب کنید. گزینه OK را لمس کنید تا اشتراک گذاری مخاطب انجام شود. به همین سادگی می‌توانید هر یک از مخاطبین تلگرامی خود را برای سایر دوستانتان ارسال کنید.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *